Sakarya organizasyon firmaları içerisinde yerini edinmiş olan ecem sakarya organizasyon tüm özel gün ve özel davetlerinizde sizlerle. Sakarya organizasyon firması

Sakarya Düğün Organizasyonu

Sakarya Organizasyon Firması | Ecem Organizasyon Sakarya

Sakarya Düğün Organizasyonu firması olan ecem organizasyon olarak sizlere sakarya da düğün organizasyonu hizmeti sunmaktayız. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sakarya Düğün Organizasyonu

SAKARYA DÜĞÜN ORGANİZASYONU
Ecem Organizasyon olarak Sakarya düğün organizasyon hizmeti vermekteyiz.
Gelin ,damat ve ailesi için en önemli günlerinden birinde düğün organizasyonunun özenli ve akılda kalıcı olması çok önemlidir. Bu sebeple Ecem Organizasyon olarak her ayrıntının güzel ve düzenli olması önemlidir.Biz de bu yüzden Sakarya’da Ecem Organizasyon olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Düğün Organizasyonu Nasıl Yapılır?
Sakarya Düğün organizasyonları için pratik çözümler ve önemli bilgiler için bize ulaşmanızı öneririz. Dilerseniz havuz başı düğün organizasyonları, tekne, kır, salon düğünü organizasyonlarınız için Ecem Organizasyon olarak sizlere tecrübeli , kaliteli kadrosuyla ve uygun fiyatlarıyla ekonomik hizmet sunar.


MASA VE SANDALYE SÜSLEME
Masa ve sandalyeler örtü ve tül kuşak ile süslenir. Tül bağlamalar renklendirilebilir.Ayrıca masaların üstü düğün süslemesiyle güzelleştirilebilir.Masaların üstüne çiçek süslemeleri uygulanabilir. Masaların süslenmesinde tercih edilen çiçeklerin ortasında fanus ve mum vardır. Masa üstü süslemeleri için tercih ve talepleriniz doğrultusunda ayna, çiçekli vazolar ve şamdanlar da kullanılarak çeşitlendirilebilir. Sakarya Düğün organizasyonu için ihtiyaç duyabileceğiniz birçok şeyi firmamızdan temin edebilirsiniz. Sakarya’daki Düğün organizasyonları kapsamında vermiş olduğumuz hizmetlerin ana başlıkları ve detayları şu şekildedir:

Nikah masası, nikah kürsüsü süsleme : Özel tüller, şık kumaşlar ve şık kristal taşlarla süslü deri nikah masasının üstünde iki adet büyük özel canlı çiçek bulunur. 
Düğün Konseptlerine uygun şık masa ve sandalyelerin temini
Masa süsleme (Masa giydirme)
Masa üstü çiçekli şamdanlar, masa üstü canlı çiçek süslemesi, masa üstü yapay çiçek süslemesi
Sandalye süsleme (sandalyeler giydirilir ve renkli tülle fiyonk şeklinde bağlanır)
Gelin yolu süslemesi : Canlı çiçekler ile etkileyici bir görsel sunum hizmeti. 
Volkan ve Işık Seli: Görsel olarak son derece etkileyici bir gösteridir .
Profesyonel orkestralar, sanatçı temini, Fasıl ekipleri, İlahi ve tasavvuf sanatçıları
Catering hizmeti
Düğün ekipmanları kiralama
Projeksiyon gösterisi
Konfeti gösterisi
Havai fişek gösterisi
Masa ve sandalye kiralama
Nikah masası kiralama
Şamdan kiralama
Fotoğraf ve video çekimi
Gelin yolu kiralama
Ses ve ışık sistemi kurulumu, DJ Hizmeti
Karşılama ve yer gösterme hostesleri
Lazer gösterisi
Düğün yeri danışmanlığı ve anlaşmalı düğün mekanları


EKİPMAN KİRALAMA, DÜĞÜN ORGANİZASYON MALZEMELERİ KİRALAMA
Masa Sandalye Kiralama: Düğünü yapacağınız mekanda masa sandalye olmaması veya bulunan masa sandalyelerin kullanıma uygun olmadığı durumlarda Kervan Organizasyondan masa sandalye temini yapabilirsiniz.
Nikah masası kiralama: Lake beyaz şık nikah masası, gelin damat için yüksek gelin-damat sandalyeleri, şahitler ve nikah memuru için puflardan oluşur.
Şamdan kiralama: Tek kollu, üç kollu, beş kollu, çiçekli çiçeksiz şamdanlar.
Gelin yolu kiralama: Kemer şeklinde gelin yolları, Şamdanlı ve fanuslu gelin yolları, Kristal taşlı gelin yolları ve ferforje gelin yolları.
Supla kiralama: Çeşitli renklerde ve  modellerde suplalar.
Ses ve ışık sistemi kiralama ve DJ Hizmeti
Podyum kiralama
Anı kürsüsü kiralama ve anı defteri
Örtü kiralama: Yuvarlak masa örtüleri, kare ve dikdörtgen masa örtüleri, çeşitli masa kapakları, organze sandalye bağlamaları, servis ve kokteyl masası örtüleri kiralama hizmetleri.

DÜĞÜN İÇİN FOTOĞRAF VE VİDEO ÇEKİMİ
Fotoğraf Çekimi: Düğün öncesi, organizasyon süresince ve akabinde çekimler yapılır. Seçtiğiniz resim ve albümler sizin için hazırlanıp isteyen misafirlere teslim edilir. 
Video Çekimi: Fotoğraf çekiminde olduğu gibi; düğün öncesi, organizasyon süresince ve akabinde çekimler yapılır. Çekilen görüntüler montajlanarak DVD ye çekilir ve orijinal kaset ile birlikte sizlere teslim edilir.

Projeksiyon Kurulumu: Gelin damat ve sevdiklerinin resimleri, müzikli slayt gösterisi olarak Projeksiyon perdesinden sergilenir.  Orkestra,sanatçı temini , Müzik Grupları , Fasıl ekipleri , Piyanist şantöri , İslami düğün organizasyonları için ilahi grupları , İlahi sanatçıları , Tasavvuf ekipleri , Semazenler

Yaz Düğünü Organizasyonları
Düğün organizasyonları için en çok tercih edilen mevsim yaz mevsimidir. Tarihi mekanlarda, hoş bir restaurant, kırda veya teknede yaz düğünü için de hizmetinizdeyiz. Yaz düğünü için genelde düğün ortamı olarak açık bir alan tercih edilir.

Kır Düğünü Organizasyonu
Kır düğünü mekanları, kır düğünleri son yılların trendi. Sakarya Kır düğünü yapmayı planlıyorsanız ve aklınızda fazla bir yer yoksa, kır düğünü için tüm detaylar ve çeşitli yer seçenekleri ile hizmetinizdeyiz. Kır düğünleri diğer düğün mekanlarına göre daha samimi, doğal bir ortam yaratılmasını sağlar.

Tekne Düğünü Organizasyonu
Mavi sularda mutluluğa yelken açacağınız bir tekne düğünü düşünüyorsanız, tekne kiralama dahil tüm detayları ve süslemeleri sizin için organize edebiliriz. Teknede düğün artık bir lüks değil, herkesin zevkine cevap veren bir ihtiyaçtır. Düğün için tekne bulmak, en uygun fiyata tekne kiralama bizim işimiz. Siz sadece kiralık tekneler arasında tercih yapın, Tekne süsleme hizmetleri.


Sakarya Düğün organizasyonu hakkında bilgi almak için TIKLAYINIZ.
Ecem organizasyon bünyesinde verilen diğer hizmetler için TIKLAYINIZ.

 586   |    Paylaş :